Často kladené otázky

  • Pojištění neovlivní Vaše práva spotřebitele, je to pouze jejich doplnění, abyste si mohli být jisti, že máte komplexní ochranu. Happy CARE zajistí, abyste v době platného pojištění dostali Váš výrobek opravený zdarma.

  • Ne, pojištění je možné koupit pouze společně se zakoupením výrobku, důvedem je, že výrobek by jinak mohl být poškozen předtím, než je pojištěn.

  • Někdy trvá delší dobu zaslání náhradních dílů od dodavatele. Stále však pracujeme na tom, aby doba opravy byla co nejkratší.

  • Naši servisní technici dělají vše pro to, aby oprava byla provedena co nejrychleji. Někdy ale potřebují objednat náhradní díly, v tom případě je nutné navštívit Vás více než jednou, popřípadě výrobek přepravit přímo do servisu.

  • Pokud Váš výrobek přestal fungovat bez zjevného důvodu, může to být případ funkční poruchy. V těchto případech většinou nevidíte na výrobku žádné vnější poškození. Tyto škody jsou většinou kryty zárukou. Pokud záruční doba (2 roky) ještě nevypršela, kontaktujte akreditovaný servis, prodejnu Electro World nebo zákaznické centrum Electro World.

  • Dojde-li k poškození Vašeho výrobku v důsledku náhlé a nepředvídatelné vnější události nebo funkční vady či mechanické poruchy, vždy se ho nejdříve snažíme opravit. Pokud zjistíme, že oprava by nebyla nejlepším řešením, zajistíme Vám výrobek náhradní.

  • Pokud je poškození tak rozsáhlé, že výrobek nepůjde opravit, zajistíme Vám stejný náhradní výrobek. Pokud není možné zajistit výrobek stejný, dostanete nejvíce podobný výrobek, s co nejpodobnějšími parametry.Jelikož je pojištění vázáno na určitý výrobek, Vaše pojištění je ukončeno, jakmile obdržíte výrobek náhradní.

  • Pokud je v prodejně stále k dostání, obdržíte náhradní výrobek stejné značky a stejného modelu, který jste měli. Pokud tento již k dostání není, obdržíte nejpodobnější výrobek s ekvivalentními funkcemi (podstatná je technická specifikace). Jako zákazník máte možnost přijít se svými přáními ohledně specifikace, které jsou u výrobku pro Vás zvláště důležité. Nemůžete si ale připlatit a pořídit si dokonalejší aktualizovaný model.